Laura Štāne ārste-psihiatre, sudēju Rīgas Stradiņa Universitātē Medicīnas fakultātē, kuru absolvēju 2010. gadā. Pēc tam specializējos psihiatrijā un esmu sertificēta psihiatre no 2014. gada. Psihiatriju kā savu profesiju izvēlējos jau pirmajos medicīnas fakultātes kursos un 3. kursā sāku strādāt psihiatriskajā slimnīcā par māsu palīgu.

Kopš tā laika mans redzējums un cilvēkiem, viņu problēmām un pasauli kopumā, protams, ir mainījies, tomēr esmu palikusi pie pārliecības, ka tieši psihiatrija ir medicīnas nozare, kurā es vislabāk varu palīdzēt cilvēkiem saskatīt savu problēmu izraisošos faktorus un vismaz daļēji tos novērst, vai parādīt virzienu, kurā vajag strādāt.

Jau mācoties psihiatrijas rezidentūrā aktīvi iesaistījos jauno psihiatru organizācijās, tajā skaitā vadīju Latvijas jauno psihiatru sekciju. Tas man deva iespēju apmeklēt dažādas vasaras skolas, kursus un citas apmācības prestižās Eiropas klīnikās un institūtos, kas deva plašāku skatu un vairāk informācijas par psihiatriju - savu profesiju.

Pēdējos gadus esmu uzkrājusi pieredzi, strādājot dažādās institūcijās - neirožu klīnikas dienas stacionārā, ambulatorajā dienestā, sociālās aprūpes iestādēs. Joprojām turpinu to darīt un pirms vairākiem gadiem esmu izveidojusi savu privātpraksi. 
Vizītes cena 80 eiro (līdz 30 minūtēm) 
Psihatra nosūtījums uz Veselības un darbspēju ekspertīzes valsts komisiju - 120 eiro
Psihiatra atzinums par personības veselības pāraudi (transporta līdzekļu vadīšanu, ieroču u.c. atļauja, atbrīvošanai no valsts eksāmeniem) - 100 eiro